WE SUPPORT
Ми віримо, що успіх суспільства потрібно оцінювати не по результатах тих, хто першими приходять до фінішу, а по тому, як ми підтримуємо тих, хто падає. Саме тому ми хочемо розвивати культуру підтримки і взаємодопомоги.
We Cut або «Ми стрижемо» – це дія, яку наші майстри виконують з 10 ранку до 9 вечора щодня. Це робота, яку вони люблять, і яка приносить користь нашим клієнтам – вони завжди виходять від нас з гарною стрижкою. Але чи достатньо цього, чи можна зробити більше? Ми знаємо, що можна. Для цього ми створили наш соціальний проект We Support, який буде постійно розвиватися. Ми нічого не нав'язуємо, а лише показуємо на власному прикладі, як можна зробити цей світ трохи краще, тому що для нас це важливо.
SOCIAL MONDAY
Більше деталей про ініціативу тут https://socialmonday.org
WE SORT
Ми не Грета Тунберг і не першими звертаємо увагу на екологічні проблеми. Однак, як дорослі люди, вже на своєму прикладі відчули їх наслідки. Ми навряд в змозі повернути час назад, але намагатимемося їх зменшити. Сфера послуг включає в себе чималу кількість відходів, які не варто викидати в загальний смітник. Тепер у нас роздільний контейнер для сміття, а наша команда і клієнти є учасниками цього усвідомленого підходу.
Понеділок – це чудовий день тижня. Втім, такий самий, як і інші.
Але ми вирішили зробити його ще трохи кращим. Від кожної стрижки по понеділках ми перераховуємо 50 гривень на підтримку тих, кому вона необхідна. Щомісяця ми обираємо організацію, проект або конкретну людину, яку будемо підтримувати. Серед них можуть бути як життєво необхідні напрямки, так і просто чиясь мрія. Можливо твоя! Так що чекаємо в понеділок до нас на стрижку!

КОНТАКТИ

We Cut Barbershop
We Cut
Barbershop
+38 095 116-00-26
вул. Івана Кудрі, 26
Київ
Ми відкриті:
10:00-21:00
без вихідних